V24B28T150BS3
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B28T150BS3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V24B28T150BS3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 540 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B28T150BS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B28T150BS3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 540 pcs Datuen fitxa V24B28T150BS3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 5.36A
Oinarriaren zati kopurua V24B28T150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B28T200BF
V24B28T200BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 200W
Stockean: 505 pcs
Deskarga: V24B28T200BF.pdf
RFQ
V24B28T200BF3
V24B28T200BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 510 pcs
Deskarga: V24B28T200BF3.pdf
RFQ
V24B28T150BS
V24B28T150BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W