V150C24C150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C24C150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: V150C24C150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150C24C150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C24C150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5264 pcs Datuen fitxa V150C24C150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.7% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.25A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C15T150BN3
V150C15T150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 3025 pcs
Deskarga: V150C15T150BN3.pdf
RFQ
V150C15T150BN2
V150C15T150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 586 pcs
Deskarga: V150C15T150BN2.pdf
RFQ
V150C24C150BF
V150C24C150BF
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 592 pcs
Deskarga: V150C24C150BF.pdf
V150C15T150BS
V150C15T150BS
Stockean: 3756 pcs
Deskarga: V150C15T150BS.pdf
V150C24C150BF3
V150C24C150BF3
Stockean: 570 pcs
Deskarga: V150C24C150BF3.pdf
V150C24C150BF2
V150C24C150BF2
Deskarga: V150C24C150BF2.pdf
V150C24C150B3
V150C24C150B3
Stockean: 683 pcs
Deskarga: V150C24C150B3.pdf
V150C24C150B2
V150C24C150B2
Deskarga: V150C24C150B2.pdf
V150C15T150BS2
V150C15T150BS2
Deskarga: V150C15T150BS2.pdf
V150C15T150BN
V150C15T150BN
Deskarga: V150C15T150BN.pdf
V150C24C150BG
V150C24C150BG