V150C15T150BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C15T150BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V150C15T150BN.pdf
  • Mezua
V150C15T150BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C15T150BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4284 pcs Datuen fitxa V150C15T150BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V150C15T150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C15T150BL
V150C15T150BL
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 659 pcs
Deskarga: V150C15T150BL.pdf
RFQ
V150C15T150BL2
V150C15T150BL2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 542 pcs
Deskarga: V150C15T150BL2.pdf
RFQ
V150C15T150BN3
V150C15T150BN3