V150B36C250B2
VicorVicor
V150B36C250B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B36C250B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W
Fitxak: V150B36C250B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B36C250B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B36C250B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6567 pcs Datuen fitxa V150B36C250B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 6.94A