V150B36C250B
VicorVicor
V150B36C250B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B36C250B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W
Fitxak: V150B36C250B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B36C250Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B36C250B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4204 pcs Datuen fitxa V150B36C250B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 6.94A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B36C250BG
V150B36C250BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 250W
Stockean: 478 pcs
Deskarga: V150B36C250BG.pdf
RFQ
V150B36C150BS2
V150B36C150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 150W
Stockean: 3960 pcs
Deskarga: V150B36C150BS2.pdf
RFQ
V150B36C150BS3
V150B36C150BS3
Stockean: 4665 pcs
Deskarga: V150B36C150BS3.pdf
V150B36C250BF
V150B36C250BF
Deskarga: V150B36C250BF.pdf
V150B36C150BS
V150B36C150BS
Deskarga: V150B36C150BS.pdf
V150B36C250BF2
V150B36C250BF2
Deskarga: V150B36C250BF2.pdf
V150B36C150BN
V150B36C150BN
Deskarga: V150B36C150BN.pdf
V150B36C250B3
V150B36C250B3
Deskarga: V150B36C250B3.pdf
V150B36C150BN2
V150B36C150BN2
Deskarga: V150B36C150BN2.pdf
V150B36C150BN3
V150B36C150BN3
Deskarga: V150B36C150BN3.pdf
V150B36C250BF3
V150B36C250BF3
Deskarga: V150B36C250BF3.pdf
V150B36C250B2
V150B36C250B2