V150B12C250BL3
VicorVicor
V150B12C250BL3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B12C250BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250W
Fitxak: V150B12C250BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 479 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 479 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V150B12C250BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B12C250BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 479 pcs Datuen fitxa V150B12C250BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.1%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 20.83A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B12C250BS2
V150B12C250BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 250W
Stockean: 5393 pcs
Deskarga: V150B12C250BS2.pdf
RFQ
V150B12C250BL
V150B12C250BL
fabrikatzaileak: Vicor