V150B12C250BL
VicorVicor
V150B12C250BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B12C250BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250W
Fitxak: V150B12C250BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 542 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V150B12C250BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B12C250BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 542 pcs Datuen fitxa V150B12C250BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-1234
V150B12C250BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.1% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 20.83A eskaerak ITE (Commercial)