V110B15T150BF
VicorVicor
V110B15T150BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B15T150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V110B15T150BF.pdf
  • Mezua
V110B15T150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B15T150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5264 pcs Datuen fitxa V110B15T150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 10A
Oinarriaren zati kopurua V110B15T150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B15T150B3
V110B15T150B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 5876 pcs
Deskarga: V110B15T150B3.pdf
RFQ
V110B15M200BS2
V110B15M200BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 200W
Stockean: 6490 pcs
Deskarga: V110B15M200BS2.pdf
RFQ
V110B15T150BF2
V110B15T150BF2
Deskarga: V110B15T150BF2.pdf
V110B15T150B
V110B15T150B