V110B15M200BS2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B15M200BS2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W
Fitxak: V110B15M200BS2.pdf
  • Mezua
V110B15M200BS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B15M200BS2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6490 pcs Datuen fitxa V110B15M200BS2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.1%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 13.33A