MV036F072M017A
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MV036F072M017A
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 7.2V 150W
Fitxak: MV036F072M017A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 641 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
MV036F072M017Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MV036F072M017A fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 7.2V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 641 pcs Datuen fitxa MV036F072M017A.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 7.2V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 26V Tentsioa - Input (Max) 50V
Mota Voltage Transformation Module Tamaina / dimentsioa 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Series MV036A Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 95.9% Deskribapen zehatza Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 7.2V 17A 26V - 50V Input
Uneko - Irteera (Max) 17A eskaerak ITE (Commercial)