MV036F072M017-CB
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MV036F072M017-CB
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Fitxak: 1.MV036F072M017-CB.pdf2.MV036F072M017-CB.pdf
  • Mezua
MV036F072M017-CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MV036F072M017-CB fabrikatzailea Vicor
deskribapena VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4459 pcs Datuen fitxa 1.MV036F072M017-CB.pdf2.MV036F072M017-CB.pdf
Tentsioa - Irteera 7.2V Tentsioa - Input 32 V ~ 50 V
Erabilitako IC / Taldea MV036F072M017 Edukien hornitua Board(s)
Series VI Chip® VTM® Erreguladorearen Topologia Buck
Energia - Irteera 120W Irteerak eta motak 1, Isolated
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours) Helburu nagusia DC/DC, Step Down
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna: aldatzea 3MHz
Deskribapen zehatza MV036F072M017 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Uneko - Irteera 16.67A