FE175D480M033FP-CB
VicorVicor
FE175D480M033FP-CB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FE175D480M033FP-CB
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT
Fitxak: 1.FE175D480M033FP-CB.pdf2.FE175D480M033FP-CB.pdf
  • Mezua
FE175D480M033FP-CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FE175D480M033FP-CB fabrikatzailea Vicor
deskribapena AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5833 pcs Datuen fitxa 1.FE175D480M033FP-CB.pdf2.FE175D480M033FP-CB.pdf
Tentsioa - Irteera 48V Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Erabilitako IC / Taldea FE175D480x033FP Edukien hornitua Board(s)
Series VI Brick® AC Front End Erreguladorearen Topologia -
Energia - Irteera 330W Irteerak eta motak 1, Isolated
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Helburu nagusia AC/DC, Primary Side
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna: aldatzea -
Deskribapen zehatza FE175D480x033FP VI Brick® AC Front End AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board Uneko - Irteera 6.9A