FE175D480C033FP-CB
VicorVicor
FE175D480C033FP-CB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FE175D480C033FP-CB
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena BRD EVAL FOR FE175D480C033FP-00
Fitxak: 1.FE175D480C033FP-CB.pdf2.FE175D480C033FP-CB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 181 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FE175D480C033FP-CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FE175D480C033FP-CB fabrikatzailea Vicor
deskribapena BRD EVAL FOR FE175D480C033FP-00 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181 pcs Datuen fitxa 1.FE175D480C033FP-CB.pdf2.FE175D480C033FP-CB.pdf
Tentsioa - Irteera 48V Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Erabilitako IC / Taldea FE175D480x033FP Edukien hornitua Board(s)
Series VI Brick® AC Front End Erreguladorearen Topologia -
Energia - Irteera 330W Irteerak eta motak 1, Isolated
Beste izenak 1102-1551
FE175D480C033FPCB
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia AC/DC, Primary Side Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Irteera 6.9A Junta mota Fully Populated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FE175D480T033FP-00
FE175D480T033FP-00
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT