VS-SD263C45S50L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD263C45S50L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-SD263C45S50L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 4.5KV 375A DO200AB
Fitxak: 1.VS-SD263C45S50L.pdf2.VS-SD263C45S50L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 701 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 701 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
VS-SD263C45S50Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-SD263C45S50L fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE MODULE 4.5KV 375A DO200AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 701 pcs Datuen fitxa 1.VS-SD263C45S50L.pdf2.VS-SD263C45S50L.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 375A
Tentsioa - Tasa DO-200AB, B-PUK Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AB, B-PUK
Beste izenak *SD263C45S50L
SD263C45S50L
VS-SD263C45S50L-ND
VSSD263C45S50L
VSSD263C45S50L-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 5µs
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-SD263C45S50L Zabaldutako deskribapena Diode Standard 4500V (4.5kV) 375A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK
Diode konfigurazioa 50mA @ 4500V deskribapena DIODE MODULE 4.5KV 375A DO200AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3.2V @ 1000A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 4500V (4.5kV)