VS-SD2500C12K
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD2500C12K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-SD2500C12K
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 1.2KV 3000A DO200AC
Fitxak: 1.VS-SD2500C12K.pdf2.VS-SD2500C12K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 529 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 529 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
VS-SD2500C12Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-SD2500C12K fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE MODULE 1.2KV 3000A DO200AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 529 pcs Datuen fitxa 1.VS-SD2500C12K.pdf2.VS-SD2500C12K.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 3000A
Tentsioa - Tasa DO-200AC, K-PUK Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AC, K-PUK
Beste izenak *SD2500C12K
SD2500C12K
SD2500C12K-ND
Muntaketa mota Clamp On
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-SD2500C12K
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1200V (1.2kV) 3000A Clamp On DO-200AC, K-PUK Diode konfigurazioa 75mA @ 1200V
deskribapena DIODE MODULE 1.2KV 3000A DO200AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.41V @ 4000A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1200V (1.2kV)