VS-SD1053C25S20L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1053C25S20L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-SD1053C25S20L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 2.5KV 1050A DO200AB
Fitxak: 1.VS-SD1053C25S20L.pdf2.VS-SD1053C25S20L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
VS-SD1053C25S20Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-SD1053C25S20L fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE MODULE 2.5KV 1050A DO200AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 632 pcs Datuen fitxa 1.VS-SD1053C25S20L.pdf2.VS-SD1053C25S20L.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1050A
Tentsioa - Tasa DO-200AB, B-PUK Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AB, B-PUK
Beste izenak *SD1053C25S20L
SD1053C25S20L
VS-SD1053C25S20L-ND
VSSD1053C25S20L
VSSD1053C25S20L-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 2µs
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-SD1053C25S20L Zabaldutako deskribapena Diode Standard 2500V (2.5kV) 1050A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK
Diode konfigurazioa 50mA @ 2500V deskribapena DIODE MODULE 2.5KV 1050A DO200AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.9V @ 1500A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 2500V (2.5kV)