VS-SD1053C24S20L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1053C24S20L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-SD1053C24S20L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GP 2.4KV 1050A DO200AB
Fitxak: 1.VS-SD1053C24S20L.pdf2.VS-SD1053C24S20L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
VS-SD1053C24S20Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-SD1053C24S20L fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GP 2.4KV 1050A DO200AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa 1.VS-SD1053C24S20L.pdf2.VS-SD1053C24S20L.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1050A
Tentsioa - Tasa DO-200AB, B-PUK Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AB, B-PUK
Beste izenak VSSD1053C24S20L Tenperatura operatiboa - Junction 2µs
Muntaketa mota Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-SD1053C24S20L Zabaldutako deskribapena Diode Standard 2400V (2.4kV) 1050A Stud Mount DO-200AB, B-PUK
Diode konfigurazioa - deskribapena DIODE GP 2.4KV 1050A DO200AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.26V @ 1500A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 2400V (2.4kV)
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C