VS-40HFR140
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-40HFR140 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-40HFR140
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO203AB
Fitxak: VS-40HFR140.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
VS-40HFR140ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-40HFR140 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO203AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14936 pcs Datuen fitxa VS-40HFR140.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 40A
Tentsioa - Tasa DO-203AB Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak *40HFR140
40HFR140
VS-40HFR140-ND
VS40HFR140
VS40HFR140-ND
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-40HFR140
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1400V (1.4kV) 40A Chassis, Stud Mount DO-203AB Diode konfigurazioa 4.5mA @ 1400V
deskribapena DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO203AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.5V @ 125A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1400V (1.4kV) Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 160°C