VS-40HFR10
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-40HFR10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-40HFR10
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 100V 40A DO203AB
Fitxak: VS-40HFR10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
VS-40HFR10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-40HFR10 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 100V 40A DO203AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23835 pcs Datuen fitxa VS-40HFR10.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 40A
Tentsioa - Tasa DO-203AB Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak *40HFR10
40HFR10
VS-40HFR10-ND
VS40HFR10
VS40HFR10-ND
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-40HFR10
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 100V 40A Chassis, Stud Mount DO-203AB Diode konfigurazioa 9mA @ 100V
deskribapena DIODE GEN PURP 100V 40A DO203AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.3V @ 125A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 190°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VS-40HFLR60S02
VS-40HFLR60S02
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 40A DO203AB
Stockean: 9651 pcs
Deskarga: VS-40HFLR60S02.pdf
RFQ
VS-40HFR120M
VS-40HFR120M
deskribapena: DIODE GEN PURP 1.2KV 40A DO203AB
Stockean: 6873 pcs
Deskarga: VS-40HFR120M.pdf
RFQ
VS-40HFR100
VS-40HFR100
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 40A DO203AB