VS-15ETH06-1PBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETH06-1PBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-15ETH06-1PBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE HYPER 15A 600V TO-262
Fitxak: VS-15ETH06-1PBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VS-15ETH06-1PBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-15ETH06-1PBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE HYPER 15A 600V TO-262 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102186 pcs Datuen fitxa VS-15ETH06-1PBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 15A
Tentsioa - Tasa TO-262AA Series Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Beste izenak VS15ETH061PBF Tenperatura operatiboa - Junction 29ns
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-15ETH06-1PBF Zabaldutako deskribapena Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-262AA
Diode konfigurazioa 40µA @ 600V deskribapena DIODE HYPER 15A 600V TO-262
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.2V @ 15A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 600V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C