VS-15ETH03STRLPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETH03STRLPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-15ETH03STRLPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE HYPERFAST 15A 300V D2PAK
Fitxak: VS-15ETH03STRLPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VS-15ETH03STRLPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-15ETH03STRLPBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE HYPERFAST 15A 300V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79698 pcs Datuen fitxa VS-15ETH03STRLPBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 15A
Tentsioa - Tasa TO-263AB (D²PAK) Series Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak VS15ETH03STRLPBF Tenperatura operatiboa - Junction 40ns
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-15ETH03STRLPBF Zabaldutako deskribapena Diode Standard 300V 15A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Diode konfigurazioa 40µA @ 300V deskribapena DIODE HYPERFAST 15A 300V D2PAK
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.25V @ 15A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 300V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C