V35PW45-M3/I
Vishay Semiconductor Diodes Division
V35PW45-M3/I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V35PW45-M3/I
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 35A SLIMDPAK
Fitxak: V35PW45-M3/I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
9000 pcs
  • Mezua
V35PW45-M3/Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V35PW45-M3/I fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 35A SLIMDPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179958 pcs Datuen fitxa V35PW45-M3/I.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 35A
Tentsioa - Tasa SlimDPAK Series eSMP®, TMBS®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 4230pF @ 4V, 1MHz polarizazio TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Beste izenak V35PW45-M3/IGITR Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia V35PW45-M3/I
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 45V 35A Surface Mount SlimDPAK Diode konfigurazioa 2.5mA @ 45V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 35A SLIMDPAK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 620mV @ 35A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 45V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C