V351HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V351HG34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 549.5V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V351HG34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V351HG34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V351HG34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 549.5V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10773 pcs Datuen fitxa V351HG34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 549.5V Varistor tentsioa (min) 495V
Varistor Tentsioa (Max) 604V Series HG34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 460V Gehienezko AC bolumena 350V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 500J
Deskribapen zehatza 549.5V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 3600pF @ 1MHz