V30120SGHM3/4W
Vishay Semiconductor Diodes Division
V30120SGHM3/4W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V30120SGHM3/4W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-220AB
Fitxak: V30120SGHM3/4W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
V30120SGHM3/4Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V30120SGHM3/4W fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119858 pcs Datuen fitxa V30120SGHM3/4W.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 30A
Tentsioa - Tasa TO-220AB Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-220-3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia V30120SGHM3/4W Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB
Diode konfigurazioa 500µA @ 120V deskribapena DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-220AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.28V @ 30A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 120V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C