V30120S-E3/45
Vishay Semiconductor Diodes Division
V30120S-E3/45 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V30120S-E3/45
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB
Fitxak:
  • Mezua
V30120S-E3/45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V30120S-E3/45 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2920 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 30A
Tentsioa - Tasa TO-220AB Series TMBS®
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-220-3
Beste izenak V30120S-E3/45GI Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia V30120S-E3/45
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB Diode konfigurazioa 500µA @ 120V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.1V @ 30A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 120V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C