PS7224-20T
Tripp LiteTripp Lite
PS7224-20T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PS7224-20T
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD
Fitxak: 1.PS7224-20T.pdf2.PS7224-20T.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 820 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PS7224-20Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PS7224-20T fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 820 pcs Datuen fitxa 1.PS7224-20T.pdf2.PS7224-20T.pdf
pisu 6.6 lbs (3kg) Tentsioa - Input 120V
Mota Outlet Strip Series -
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Media Lines Babestuak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Aluminum Ezaugarriak -
Energia - Uneko - Geh 20A