PS7224-20
Tripp LiteTripp Lite
PS7224-20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PS7224-20
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD
Fitxak: 1.PS7224-20.pdf2.PS7224-20.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 785 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 785 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PS7224-20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PS7224-20 fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 785 pcs Datuen fitxa 1.PS7224-20.pdf2.PS7224-20.pdf
pisu 6.5 lbs (2.9kg) Tentsioa - Input 120V
Mota Outlet Strip Series -
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Beste izenak PS7224-20-ND
TL1965
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Aluminum
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 20A Kablearen luzera 15' (4.57m)
Konektoreak - AC irteera NEMA 5-15R (22), 5-20R (2) Konektoreak - AC sarrera NEMA 5-20P
Homologazioak cUL, UL AC outlets 24
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PS7214-1A-F3
PS7214-1A-F3
fabrikatzaileak: CEL (California Eastern Laboratories)
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-100V
Stockean: 3753 pcs
Deskarga: PS7214-1A-F3.pdf
RFQ
PS7224-20T
PS7224-20T
fabrikatzaileak: Tripp Lite
deskribapena: POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD