WSU120-1000-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU120-1000-R13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSU120-1000-R13
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Fitxak: WSU120-1000-R13.pdf
  • Mezua
WSU120-1000-R13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSU120-1000-R13 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9194 pcs Datuen fitxa WSU120-1000-R13.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Series WSU Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 12W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 237-2226
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Kablearen luzera 60" (1.52m) Homologazioak cETLus
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WSU120-1000-R
WSU120-1000-R
fabrikatzaileak: Triad Magnetics
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W