WSU120-0700-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU120-0700-R13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSU120-0700-R13
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Fitxak: WSU120-0700-R13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
WSU120-0700-R13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSU120-0700-R13 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11519 pcs Datuen fitxa WSU120-0700-R13.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 43.0mm x 30.0mm)
Series WSU Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 8.4W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 237-2224
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 12V 8.4W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 700mA
Kablearen luzera 60" (1.52m) Homologazioak cETLus
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WSU090-3500-R13
WSU090-3500-R13
fabrikatzaileak: Triad Magnetics
deskribapena: 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Stockean: 5001 pcs
Deskarga: WSU090-3500-R13.pdf
RFQ
WSU090-3500-13
WSU090-3500-13
Stockean: 4347 pcs
Deskarga: WSU090-3500-13.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 8W