FS28-420-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS28-420-C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS28-420-C2
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Fitxak: FS28-420-C2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
  • Mezua
FS28-420-C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS28-420-C2 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8959 pcs Datuen fitxa FS28-420-C2.pdf
pisu 0.7 lb (317.51g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4200Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 47.63mm L x 39.67mm W Series Split Pack™, Class 2/3, FS
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 12 VA Beste izenak 237-1481
FS28-420-C2-B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 36.50mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 840mA, Series 420mA Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FS28-85-B
FS28-85-B
fabrikatzaileak: Triad Magnetics
deskribapena: XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Stockean: 17546 pcs
Deskarga: FS28-85-B.pdf
RFQ
FS28-420
FS28-420
deskribapena: XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Stockean: 7549 pcs
Deskarga: FS28-420.pdf
RFQ
FS2A-LTP
FS2A-LTP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE 2A 50V HSMA DO-214AC