FS28-1300-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS28-1300-C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS28-1300-C2
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Fitxak: FS28-1300-C2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
32 pcs
64 pcs
128 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Mezua
FS28-1300-C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS28-1300-C2 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6117 pcs Datuen fitxa FS28-1300-C2.pdf
pisu 1.1 lbs (499g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4200Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 66.68mm L x 55.55mm W Series Split Pack™, Class 2/3, FS
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 36 VA Beste izenak 237-1494
237-1494-ND
FS28-1300-C2-B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 39.67mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 2.6A, Series 1.3A Center Tap No