FP12-950-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP12-950-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP12-950-B
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Fitxak: FP12-950-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
FP12-950-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP12-950-B fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10736 pcs Datuen fitxa FP12-950-B.pdf
pisu 0.688 lb (312.07g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 6.3V, Series 12.6V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 2000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 63.50mm L x 50.80mm W Series Flat Pack™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 12 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 26.97mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 1.9A, Series 950mA