FP1206R1-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1206R1-R12-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 50A 0.43 MOHM
Fitxak: FP1206R1-R12-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
620 pcs
  • Mezua
FP1206R1-R12-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1206R1-R12-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 120NH 50A 0.43 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87208 pcs Datuen fitxa FP1206R1-R12-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.303" W (11.70mm x 7.70mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1206
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 120nH Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 50A 0.43 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.43 mOhm Uneko balorazioa 50A
Uneko - Saturazioa 88A