AWSP150-12
Triad MagneticsTriad Magnetics
AWSP150-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWSP150-12
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: AWSP150-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AWSP150-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWSP150-12 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1670 pcs Datuen fitxa AWSP150-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 88 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.83" L x 3.86" W x 1.97" H (199.0mm x 98.0mm x 50.0mm)
Series AWSP150 Energia (Watts) 150W
Beste izenak 237-1307
AWSP15012
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 88 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Homologazioak TUV, UR