AWSP100-12
Triad MagneticsTriad Magnetics
AWSP100-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWSP100-12
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: AWSP100-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AWSP100-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWSP100-12 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1871 pcs Datuen fitxa AWSP100-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 88 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.83" L x 3.86" W x 1.65" H (199.0mm x 98.0mm x 42.0mm)
Series AWSP100 Energia (Watts) 100W
Beste izenak 237-1304
AWSP10012
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.4A 88 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8.4A