LED60W-027
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-027 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED60W-027
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.3A
Fitxak: 1.LED60W-027.pdf2.LED60W-027.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LED60W-027ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED60W-027 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2828 pcs Datuen fitxa 1.LED60W-027.pdf2.LED60W-027.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 27V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Series LED-60W balorazio IP66
Energia (Watts) 60W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
dimming - Deskribapen zehatza 2.3A 27V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 2.3A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CE, cULus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LED60W-022
LED60W-022
fabrikatzaileak: Thomas Research Products
deskribapena: LED DRIVER CV AC/DC 22V 2.72A
Stockean: 2478 pcs
Deskarga: LED60W-022.pdf
RFQ
LED60W-036-C1670
LED60W-036-C1670
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.67A
Stockean: 3260 pcs
Deskarga: LED60W-036-C1670.pdf
RFQ
LED60W-027-C2300
LED60W-027-C2300
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 9-27V 2.3A