LED60W-024
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-024 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED60W-024
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Fitxak: 1.LED60W-024.pdf2.LED60W-024.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LED60W-024ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED60W-024 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1679 pcs Datuen fitxa 1.LED60W-024.pdf2.LED60W-024.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.81" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm) Series LED-60W
balorazio IP66 Energia (Watts) 60W
Beste izenak 1121-1488
Tenperatura operatiboa -
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
dimming - Deskribapen zehatza 2.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 2.5A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.