MBB0.38BS
TechflexTechflex
MBB0.38BS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBB0.38BS
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena 3/8" BRASS BRAID 100'
Fitxak: 1.MBB0.38BS.pdf2.MBB0.38BS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 391 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 391 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MBB0.38BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBB0.38BS fabrikatzailea Techflex
deskribapena 3/8" BRASS BRAID 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 391 pcs Datuen fitxa 1.MBB0.38BS.pdf2.MBB0.38BS.pdf
Wire Gauge - Amaitu - Mota Tubular
Lodiera 0.015" (0.38mm) Tamaina, hornitua 0.375" (9.53mm, 3/8") - Outer Dia
Series Brass Beauty Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Brass Luzera 100' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Tubular Ground Braid 0.375" (9.53mm, 3/8") - Outer Dia X 100' (30.5m)