MBB0.25BS
TechflexTechflex
MBB0.25BS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBB0.25BS
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena 1/4" BRASS BRAID 100'
Fitxak: 1.MBB0.25BS.pdf2.MBB0.25BS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 317 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MBB0.25BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBB0.25BS fabrikatzailea Techflex
deskribapena 1/4" BRASS BRAID 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 317 pcs Datuen fitxa 1.MBB0.25BS.pdf2.MBB0.25BS.pdf
Wire Gauge - Amaitu - Mota Tubular
Lodiera 0.027" (0.69mm) Tamaina, hornitua 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Series Brass Beauty Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Brass Luzera 100' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 100' (30.5m)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBB02070C1000FRP00
MBB02070C1000FRP00
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: RES 100 OHM 0.6W 1% AXIAL