H2P0.25CL
TechflexTechflex
H2P0.25CL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H2P0.25CL
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 200'
Fitxak: H2P0.25CL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
H2P0.25CLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H2P0.25CL fabrikatzailea Techflex
deskribapena PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 200' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2089 pcs Datuen fitxa H2P0.25CL.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 135°C Series Shrinkflex
Berreskuratutako hormako lodiera - Tenperatura operatiboa -35°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Luzera 200.0' (61.0m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.250" (6.35mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.125" (3.18mm)
Ezaugarriak Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m)
Kolore Clear
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
H2P0.50CL
H2P0.50CL
fabrikatzaileak: Techflex
deskribapena: PVC HEAT SHRINK 1/2" CLEAR 200'
Stockean: 1192 pcs
Deskarga: H2P0.50CL.pdf
RFQ
H2P0.25CL25
H2P0.25CL25
fabrikatzaileak: Techflex
deskribapena: PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 25'
Stockean: 11106 pcs
Deskarga: H2P0.25CL25.pdf
RFQ
H2P0.38CL25
H2P0.38CL25
deskribapena: PVC HEAT SHRINK 3/8" CLEAR 25'
Deskarga: H2P0.38CL25.pdf
H2P0.31CL25
H2P0.31CL25
deskribapena: PVC HEAT SHRINK 5/16" CLEAR 25'
Deskarga: H2P0.31CL25.pdf
H2P-SHF-AA
H2P-SHF-AA
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RECEPT HOUSING 2POS NH