H2P0.75CL
TechflexTechflex
H2P0.75CL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H2P0.75CL
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena PVC HEAT SHRINK 3/4" CLEAR 200'
Fitxak: H2P0.75CL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 728 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
H2P0.75CLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H2P0.75CL fabrikatzailea Techflex
deskribapena PVC HEAT SHRINK 3/4" CLEAR 200' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 728 pcs Datuen fitxa H2P0.75CL.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 135°C Series Shrinkflex
Berreskuratutako hormako lodiera - Tenperatura operatiboa -35°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Luzera 200.0' (61.0m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.750" (19.05mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.375" (9.53mm)
Ezaugarriak Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m)