FIF3.50RD25
TechflexTechflex
FIF3.50RD25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FIF3.50RD25
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SPIRAL WRAP 25' RED
Fitxak: 1.FIF3.50RD25.pdf2.FIF3.50RD25.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 274 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
  • Mezua
FIF3.50RD25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FIF3.50RD25 fabrikatzailea Techflex
deskribapena SPIRAL WRAP 25' RED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 274 pcs Datuen fitxa 1.FIF3.50RD25.pdf2.FIF3.50RD25.pdf
Zabalera 3.500" (88.90mm) Wall Loditasuna 0.094" (2.39mm)
Idatzi atributuak Harness Mota Spiral Wrap
Series FireFlex® Flat Tenperatura operatiboa -54°C ~ 260°C