FIF3.50BK25
TechflexTechflex
FIF3.50BK25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FIF3.50BK25
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SPIRAL WRAP 25' BLACK
Fitxak: 1.FIF3.50BK25.pdf2.FIF3.50BK25.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 331 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
  • Mezua
FIF3.50BK25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FIF3.50BK25 fabrikatzailea Techflex
deskribapena SPIRAL WRAP 25' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331 pcs Datuen fitxa 1.FIF3.50BK25.pdf2.FIF3.50BK25.pdf
Zabalera 3.500" (88.90mm) Wall Loditasuna 0.094" (2.39mm)
Idatzi atributuak Harness Mota Spiral Wrap
Series FireFlex® Flat Tenperatura operatiboa -54°C ~ 260°C