F6W0.75WH
TechflexTechflex
F6W0.75WH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6W0.75WH
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SELF WRAP 3/4" X 150' WHITE
Fitxak: F6W0.75WH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 722 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
F6W0.75WHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6W0.75WH fabrikatzailea Techflex
deskribapena SELF WRAP 3/4" X 150' WHITE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 722 pcs Datuen fitxa F6W0.75WH.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.027" (0.69mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Tube Mota Self Wrap
Series F6® Woven Wrap Beste izenak 1030-1528
F6W0.75WH-ND
Tenperatura operatiboa -70°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Babes likidoa - Luzera 150' (45.72m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko -
Ezaugarriak Clean Cut Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta 0.750" (19.05mm) Diametroa - Barruan, ez zabalduta -