F6W0.75CB
TechflexTechflex
Techflex
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6W0.75CB
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena F6 WOVEN WRAP 3/4 CARBON 150'
Fitxak: F6W0.75CB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 567 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
F6W0.75CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6W0.75CB fabrikatzailea Techflex
deskribapena F6 WOVEN WRAP 3/4 CARBON 150' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 567 pcs Datuen fitxa F6W0.75CB.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.027" (0.69mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Tube Mota Self Wrap
Series F6® Woven Wrap Tenperatura operatiboa -70°C ~ 125°C
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Babes likidoa - Luzera 150' (45.72m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko -
Ezaugarriak Clean Cut Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta 0.750" (19.05mm) Diametroa - Barruan, ez zabalduta -