DWN4.50BK
TechflexTechflex
DWN4.50BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DWN4.50BK
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SELF WRAP 4.5" X 150' BLACK
Fitxak: 1.DWN4.50BK.pdf2.DWN4.50BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 89 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DWN4.50BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DWN4.50BK fabrikatzailea Techflex
deskribapena SELF WRAP 4.5" X 150' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89 pcs Datuen fitxa 1.DWN4.50BK.pdf2.DWN4.50BK.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.026" (0.66mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Tube Mota Self Wrap
Series Dura Wrap™ Tenperatura operatiboa -51.1°C ~ 93.3°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Luzera 150' (45.72m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko - Ezaugarriak Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ingurumenaren babesa Environment Resistant, UV Resistant Diametroa - Kanpora, ez zabalduta -
Diametroa - Barruan, ez zabalduta 4.500" (114.30mm) Diametroa - Barruan, zabalduta -