DWN2.50BK25
TechflexTechflex
DWN2.50BK25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DWN2.50BK25
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SELF WRAP 2.5" X 25' BLACK
Fitxak: 1.DWN2.50BK25.pdf2.DWN2.50BK25.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 675 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Mezua
DWN2.50BK25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DWN2.50BK25 fabrikatzailea Techflex
deskribapena SELF WRAP 2.5" X 25' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 675 pcs Datuen fitxa 1.DWN2.50BK25.pdf2.DWN2.50BK25.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.026" (0.66mm)
Idatzi atributuak Split Flexible Tube Mota Self Wrap
Series Dura Wrap™ Beste izenak 1030-1286
DWN2.50BK25-ND
Tenperatura operatiboa -51.1°C ~ 93.3°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
Babes likidoa Gasoline Resistant, Fluid Resistant, Salt Water Resistant Luzera 25.00' (7.62m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta - Diametroa - Barruan, ez zabalduta 2.500" (63.50mm)