GP.1575.35.3.A.02
TaoglasTaoglas
GP.1575.35.3.A.02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GP.1575.35.3.A.02
Fabrikatzaileak / Marka: Taoglas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Fitxak: GP.1575.35.3.A.02.pdf
  • Mezua
GP.1575.35.3.A.02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GP.1575.35.3.A.02 fabrikatzailea Taoglas
deskribapena RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15392 pcs Datuen fitxa GP.1575.35.3.A.02.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Pin
Series - Itzulerako galera -
Packaging Tray Beste izenak 931-1120
GP1575353A02
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Adhesive
Ingress Protection - Altuera (Max) 0.157" (4.00mm)
Irabazia 2dBic Maiztasun-tartea 1.569GHz ~ 1.581GHz
Maiztasuna Taldea UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 1.575GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.569GHz ~ 1.581GHz 2dBic Pin Adhesive