GP.1575.25.2.A.02
TaoglasTaoglas
GP.1575.25.2.A.02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GP.1575.25.2.A.02
Fabrikatzaileak / Marka: Taoglas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Fitxak: GP.1575.25.2.A.02.pdf
  • Mezua
GP.1575.25.2.A.02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GP.1575.25.2.A.02 fabrikatzailea Taoglas
deskribapena RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21305 pcs Datuen fitxa GP.1575.25.2.A.02.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Pin
Series - Itzulerako galera -10dB
Packaging Tray Beste izenak 931-1016
GP.25B
GP1575252A02
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Adhesive
Ingress Protection - Altuera (Max) 0.098" (2.50mm)
Irabazia 2dBic Maiztasun-tartea 1.573GHz ~ 1.577GHz
Maiztasuna Taldea UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 1.575GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.573GHz ~ 1.577GHz 2dBic Pin Adhesive
eskaerak GPS Antena mota Ceramic Patch
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RF ANT 829MHZ DOME SMA MALE PAN
Stockean: 324 pcs
Deskarga: 1-2823595-1.pdf
RFQ
GP.1575.18.4.A.02
GP.1575.18.4.A.02
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Stockean: 16202 pcs
Deskarga: GP.1575.18.4.A.02.pdf
RFQ
G400TN
G400TN
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE
Stockean: 4303 pcs
Deskarga: G400TN.pdf
fabrikatzaileak: Taoglas