TO5022-220M
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TO5022-220M
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD
Fitxak: TO5022-220M.pdf
  • Mezua
TO5022-220Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TO5022-220M fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3434 pcs Datuen fitxa TO5022-220M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
estali Unshielded Series TO5022
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant 20MHz Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 3.5A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 47 mOhm Max Uneko balorazioa 3.5A
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TO5022-1R0M
TO5022-1R0M
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
Stockean: 2923 pcs
Deskarga: TO5022-1R0M.pdf
RFQ
TO5022-680M
TO5022-680M
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD
Stockean: 5493 pcs
Deskarga: TO5022-680M.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD
Deskarga: TO5022-330M.pdf
SC104B-181
SC104B-181
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 180UH 880MA 621 MOHM
Deskarga: SC104B-181.pdf
TO5022-3R3M
TO5022-3R3M
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 6.2A 15 MOHM SMD
Deskarga: TO5022-3R3M.pdf
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
TO5022-2R2M
TO5022-2R2M
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD
Deskarga: TO5022-2R2M.pdf
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM
deskribapena: FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
TO502J2J
TO502J2J
fabrikatzaileak: U.S. Sensor
deskribapena: THERM NTC 5KOHM 3892K TO220-2
Deskarga: TO502J2J.pdf
deskribapena: FIXED IND 47UH 2.6A 89 MOHM SMD
TO5022-5R6M
TO5022-5R6M
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD